Home

taurė Numatyti Tuzinai lietuvos disko metikai Aplinka rezervacija Cukranendrių

Virgilijus Alekna – Vikipedija

Trys Lietuvos muškietininkai Budapešte – trys disko metikai stos į kovą  pasaulio čempionate - LRT
Trys Lietuvos muškietininkai Budapešte – trys disko metikai stos į kovą pasaulio čempionate - LRT

Lietuvos disko metikas užėmė trečią vietą

Pasaulio čempionate disko metikas A. Gudžius liko be nieko – metė blogiau  nei visada
Pasaulio čempionate disko metikas A. Gudžius liko be nieko – metė blogiau nei visada

Deimantinėje lygoje“ sekmadienį – ir Alekna, ir Gudžius | tv3.lt

Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją  vietą | zmones.lt
Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją vietą | zmones.lt

Andrius Gudžius „Deimantinės lygos“ etape Stokholme pranoko Mykolą Alekną  ir pasidabino bronza - Sportas24
Andrius Gudžius „Deimantinės lygos“ etape Stokholme pranoko Mykolą Alekną ir pasidabino bronza - Sportas24

Disko metikai apie lietuvių paslaptį ir vietą šalies sporte: akivaizdu, kad  pasiekimais krepšinį lenkiame - LRT
Disko metikai apie lietuvių paslaptį ir vietą šalies sporte: akivaizdu, kad pasiekimais krepšinį lenkiame - LRT

Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją  vietą | Žmonės.lt
Disko metikas Andrius Gudžius Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo šeštąją vietą | Žmonės.lt

Lietuvos disko metikai - treti >> Sportas.info - Lietuvos sporto veidrodis

Disko metikas V. Alekna turnyre Vokietijoje buvo šeštas - Delfi sportas

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate kovą dėl medalių tęs du Lietuvos  disko metikai - Delfi sportas
Pasaulio lengvosios atletikos čempionate kovą dėl medalių tęs du Lietuvos disko metikai - Delfi sportas

Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos  disko metikai
Tapo žinoma, kiek tūkstančių eurų užsidirbo sėkmingai pasirodę Lietuvos disko metikai

Disko metikas A. Gudžius – pasaulio čempionas! | kl.lt

Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna Pekino olimpinėse žaidynėse  (195672) | News.lt
Lietuvos disko metikas Virgilijus Alekna Pekino olimpinėse žaidynėse (195672) | News.lt

Lietuvos disko metikas Mažvydas Paurys – Europos kurčiųjų disko metimo  čempionas - Sportas24
Lietuvos disko metikas Mažvydas Paurys – Europos kurčiųjų disko metimo čempionas - Sportas24

Andriui Gudžiui nusileidęs Virgilijus Alekna: „Lietuvoje yra stipresnių disko  metikų“ | Sportas | 15min.lt
Andriui Gudžiui nusileidęs Virgilijus Alekna: „Lietuvoje yra stipresnių disko metikų“ | Sportas | 15min.lt

Andriaus Gudžiaus rezultatas – penktas tarp visų laikų geriausių Lietuvos  disko metikų | Sportas | 15min.lt
Andriaus Gudžiaus rezultatas – penktas tarp visų laikų geriausių Lietuvos disko metikų | Sportas | 15min.lt

Disko metikas A. Gudžius iškovojo pasaulio taurės varžybų Vokietijoje  bronzos medalį - LRT
Disko metikas A. Gudžius iškovojo pasaulio taurės varžybų Vokietijoje bronzos medalį - LRT

Lietuvos disko metimo karalius Mykolas Alekna siunčia žinią – Paryžiaus  olimpiadoje bus ir jo brolis Martynas
Lietuvos disko metimo karalius Mykolas Alekna siunčia žinią – Paryžiaus olimpiadoje bus ir jo brolis Martynas